אודות

קניון נחמיה - שופינג מול החרמון

אם את/ה קורא/ת את זה, אז סוף סוף הבנת שהגיע הזמן לעצור ולהירגע, כי אנו חיים בעולם רווי מתחים ולחצים והגיע הזמן לשבור את השגרה ולקחת פסק זמן. ברגע שתכנסו לקניון נחמיה בקריית שמונה, בטח תבינו שכל השגרה נושרת אט, אט ואתם מתחילים מסע של חווית קניות, בילוי, הנאה, התחדשות ואנרגיות עם המון אהבה מול ההר הגבוה ביותר בישראל באווירה אירופאית. בקניון נחמיה בקרית שמונה תוכלו למצוא חנויות הלבשה, אביזרי אופנה, תכשיטים, הנעלה, בתי קפה, אטרקציות ועוד מגוון חנויות לבית ולמשפחה שמעניקות את חוויית השופינג המושלמת בקניון נחמיה קריית שמונה.

קניון נחמיה בקריית שמונה נוסד ב- י”ז בתמוז בשנת 1995 ובימים אלו מתחדש ומשתדרג וזאת לאחר ביקור ובחינה של הקניונים בארץ ובעולם. אנו שמחים להודיע כי משהו חדש התחיל ואנו עמלים על שדרוג קניון נחמיה, שימצב אותו בשורה אחת עם הקניונים המובילים. כחלק מתוכנית ההתרחבות של קניון נחמיה בקרית שמונה, עומד בקרוב להיבנות בצמוד לקניון מלון בוטיק ייחודי.

מיקום קניון נחמיה בקריית שמונה נמצא בנקודה אסטרטגית, בסמוך למפגש כביש 90 וכביש 99, שניים מצירי התנועה המרכזיים של הצפון אשר ממוקם בצומת התנועה הראשי לאתרי הבילוי המרכזיים של הגליל העליון, בסמיכות למכללת תל-חי, ובשכנות מיידית להתיישבות כפרית ואתרי נוף. הנגישות לקניון נחמיה בקריית שמונה נוחה ומהירה עם מתחם חניה מורחב. אתם מוזמנים לחווית שופינג ייחודית מול החרמון בקניון נחמיה.

דילוג לתוכן