מצדיעים לצה”ל מפרגנים לחיילים

מדינת ישראל חגגה 74 שנות עצמאות וכעת מגיע תורו של צבא ההגנה לישראל, צבא העם, שחוגג בתאריך 26.5, 74 שנות עשייה, הגנה ושמירה על בטחון גבולות המדינה ותושביה.

הנהלת קניון נחמיה, ניצלה את יום צה"ל והפכה אותו לשבוע שלם שיוקדש לחיילים/לות צה"ל ומפקדיו  כולל שלל הטבות בבתי העסק השונים.

"חיילי צה"ל ומפקדיו הם חלק בלתי נפרד מהמרקם האנושי שסובב אותנו בקרית שמונה ובצפון בפרט ובארץ כולו, כולנו היינו חיילים ולכולנו ילדים ובני משפחה שמשרתים בצבא או ישרתו בו, חשוב לנו בצורה סימבולית להוקיר את צבא ההגנה לישראל ולצ'פר במעט את המשרתים ומשרתות במדים", ציין אורי נשרי מנכ"ל קניון נחמיה.

בנוסף, גבי ריבקין, "האחות של החיילים", סטודנטית לחינוך במכללה האקדמית תל חי, רכזת תעסוקה באגודת הסטודנטים/יות ותושבת קריית שמונה, שהקימה לפני שנה את המיזם הייחודי שלה בהתנדבות מלאה, תציב דוכן בקניון לטובת חיילי וחיילות צה"ל יחד עם נוער 'הפוך על הפוך'. "הציבור מוזמן להגיע לעמדה שלנו ותרום מוצרים למען החיילים, אנחנו נדאג להעביר את התרומות לבסיסים לחלוקה. בנוסף אנו פועלים עם צה"ל ונקים נקודת החזרת ציוד צבאי, במהלך השבוע. כל מי שבידיו ציוד צבאי שאינו בשימוש מוזמן להחזירו אלינו ואנחנו נטפל בהחזרתו מול צה"ל, ללא שום טרחה", ציינה ריבקין

הציוד המבוקש לתרומה: מעילים, סוודרים, פליזים, מדי ב', חולצות ירקות / לבנות, ביגוד טרמי, חגורות וכל דבר שישמח חיילים בגבול הצפון.

במהלך השבוע, (22-27.5) ייהנו חיילי וחיילות צה”ל מהטבות בקניון נחמיה
שתף מבצע
מבצעים נוספים
דילוג לתוכן